Chci víc, 6 je málo

a jooo asi jsem trošku nenasytnej… vlastně dost nenažranej! Furt nejsem spokojenej! Zas chci víc! A to mi nesklidnilo ani to čtvrteční večerní přežrání ani středeční dvoukilo! Ani bolavý hnáty! … To už snad ani neni možný.

…vždyť nám chybí půlka ostrova!?

Jo JEN 6 dní, JEN 6 vejletů, JEN 6x vopruzelá řiť, JEN 6 dní vazelínových příprav na sedačku, JEN 0 dní mazání opalováku na spálený hnáty, JEN 6 měsíců na srovnání vypálených rysek, JEN 6 dní cucání ohnilejch bidonů, JEN 6x průměrnejch 133km za JEN 6x průměrnejch 283min, JEN asi 666x totální podprůměr na každym projetym strava segmentu, JEN 6 totálních přežrání na večeři a JEN 6 totálních přežrání na snídani JEN 6×2 posezení mezi JEN 200 žiletkama v JEN 600 let starý vesnici, JO A JEN 1x JSME TY NAŠE TRASY OBJELI! … to je málo na prohlídnutí ostrova, uliček, stočení hnát a kdo ví ještě čeho…

Overall_map

Jo jsou to, myslím, jsou pádný důvody, proč jet na ten ostrov ve Středozemním moři znovu! A jako první švih to táhnout zprava do Capa Pi, Coloniu, Santanyi, Cala D´or…jo zkrátka po pobřeží do Arty na obídek… A taky úplně na sever se chci podívat na Formentor, Sa poblu, San Picafortu na obídek… (už jenom kvůli těm názvům)!

Musíme tam znova – pod jednou podmínkou, nesmí fučet! Jak posledně, když se suneš v balíku pádovou rychlostí 15km/h mírně skopečka zato v ku* proti vichru.

Foto zde: http://tom-ass.rajce.idnes.cz/Mallorca_-_aneb_jarni_toceni_2016
Nebo u Gibona na FB: https://www.facebook.com/robert.andel.5/media_set?set=a.10205492170334283&type=3&pnref=story
 …Nebo něco málo zde níže

This slideshow requires JavaScript.

Takže
See Ya příště Mallorco

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s